(Wix-Logo) Create a site!
100s of templates
No coding needed
Start now >>
​O nas
Wioska Indiańska "HOKKA HEY" znajduje się  w malowniczej wsi Kunowa która położona   jest w powiecie jasielskim gminie Skołyszyn.
W średniowieczu istniał tutaj zamek obronny, według legendy było to ulubione miejsce królowej Jadwigi. Do dziś zachował się zarys położonego niegdyś zamku.

 

 

    Od lat interesowaliśmy się indianistyką a pomysł stworzenia wioski indiańskiej "HOKKA HEY", narodził się trzy lata temu.
​  W naszej wiosce można  wypocząć od zgiełku cywilizacji, podglądnąć przyrodę i zaczerpnąć czystego wiejskiego powietrza.
 Zwierzęta przebywające w naszym ZOO chętnie pozują do zdjęć małym i dużym odkrywcom nieodkrytej jeszcze dzikiej przyrody.
Dla turystów mamy program gier i zabaw w którym mogą brać udział dzieci jak i dorośli.  W naszej wiosce można także miło spędzić czas na grzbiecie indiańskiego mustanga.
Wioska indiańska "HOKKA HEY" to także miejsce gdzie palące się ognisko wewnątrz indiańskiego namiotu TIPI zachęca do upieczenia kiełbaski i poczuć się prawdziwym
Wielkim Wodzem na prerii.
 Nasza wioska to doskonałe miejsce na  zorganizowanie urodzin twojego dziecka, a w razie niepogody wielkie TIPI pomieści nawet 70 osób.
                              ​
(Wix Logo)
This site was created using
Create your own for FREE >>